Go to content Go to navigation Go to search

Aktuality z hor

Foto 1
Foto 2

Konečně doma a teď máme celý rok na co vzpomínat. Děti na zimní sněhovou pohádku, na karneval, divadélko, závod ve slalomu a dospělí? Dospělí hned tak nezapomenou na desítky lyžařských botiček, do kterých je nesnadné nacpat dětské nožky.

Maminky napsaly:
Poděkování Vysoké.doc

28.1.2010:
Sluníčko vystřídal sníh, od včerejška padá a padá. Dnes dopoledne všechny děti závodily ve slalomu – v letošním roce udělaly rekord. I ty nejmenší projely všemi brankami. Odpoledne se budeme věnovat bobování a pakování. Večer nás čeká vyhlášení výsledků ve slalomu a karneval.

27. 01. 2010:
Stejně krásný den – mráz ráno -15, sluníčko a pohoda, tak vypadala středa. Po včerejším odpočinku dnes zase všichni lyžovali jako o život. Zítra nás čeká divadélko. Už se všichni těšíme!

26. 01. 2010:
Krásné počasí, na sjezdovce -8 a sluníčko, tak vypadalo pondělí a úterní ráno slibuje stejně krásný den. Děti jsou rozdělené do čtyř družstev a lyžují jako draci včetně nejmladší lyžařky Madlenky, která sjíždí Petruškovy vrchy úžasnými obloučky. Další dvě malé původně nelyžařky už začaly lyžovat. Dnes mají nejmenší děti volný den, provětrají boby a lopaty. První družstvo si každé ráno užívá “manžestr” a obě sjezdovky brázdí jako první.

24. 01. 2010:
Probudili jsme se do krásného slunečného leč mrazivého počasí a odkráčeli jsme na sjezdovku. Dopoledne se děti rozdělily do družstev a zkušení lyžaři si už zalyžovali.
Po obědě razíme zpět na sjezdovku.

23. 01. 2010 Večer:
Jsme na místě a ubytováváme se. Cesta byla bez komplikací. Silnice suché. Na cestu nám chvilku svítilo sluníčko. Sněhu je tu akorát na lyžování. K večeři máme rajskou s knedlíkem a hovězí maso. Všem posíláme veliký pozdrav.
Lyžaři z Vysokého

— drmi, 23.1.2010 19:01 —

Přípravka v týdnu od 23.1. do 27.1.2012 [starší článek] - [novější článek] Jablonecký Korálek