Go to content Go to navigation Go to search

Písecký a Ústecký pohár

V sobotu vyjely naše čtyři závodnice do Písku na Jarní závod o pohár města Písku. Pohár na ně sice nezbyl, ale ověřily si svou připravenost pro nadcházející závodní sezónu. Napoprvé si nevedly špatně, konkurence byla veliká.
V kategorii závodnic devítiletých obsadila Verunka Musílková sedmé místo a víme, kde jsou ještě ukryty rezervičky. V kadetkách mladších se nám dívenky poskládaly pěkně za sebou, když obsadily 14. – Alžběta Doležalová, 16. – Erika Musílková a 18. místo – Tereza Guthová. Ještě se něco doladí a Vinohrady se neztratí.

Fotky Písek

V neděli jsme pro změnu zamířily na sever republiky do Ústí nad Labem. Také tady jsme absolvovaly pořádný maratón. V nadějích mladších skončila Šárka Strnadová 15., když jí míč dokázal, že je opravdu kulatý a kutálel se kam chtěl. Ale Šárka předvedla, že je bojovnice. Alžběta Doležalová mezi kadetkami skončila čtvrtá.
V kombinovaném programu se dívkám vedlo výborně: III. VTP – dvě medaile! Zlato pro Nicole Sinisi a bronz pro Míšu Janochovou. Pátá skončila Míša Pistorová. Ve II. VTP bylo páté místo pro Aničku Roubíčkovou s novou sestavou a v novém trikotu a šťastné sedmé místo získala Simona Chodorová.
A na závěr naše dorostenka – Eva Hojková, vybojovala bronz.

Fotky Ústí

— drmi, 4.4.2011 00:24 —

První závody - první medaile! [starší článek] - [novější článek] Žďárská pampeliška