Go to content Go to navigation Go to search

Mistrovství České republiky v ZPMG

Dalším důležitým závodem a to nejen pro náš oddíl bylo Mistrovství České republiky v Základním programu moderní gymnastiky, které proběhlo první červnový víkend v Praze. Probojovaly se na něj Eliška, Ema, Charlotte, Elizaveta a Mia. Velkým úspěchem pražských závodnic, na kterém jsme se také podílely, bylo umístění téměř všech pražských družstev do poloviny startovního pole. Nejlépe si vedlo první pražské družstvo, které skončilo těsně pod stupněmi vítězů na čtvrté příčce. O tento krásný výsledek se zasloužila i Elizaveta, která závodila ve IV. kategorii. Všem gymnastkám i jejich trenérkám gratulujeme!

Foto

— drmi, 29.6.2018 09:40 —

Poslední pololetní cvičení

Poslední hodina pro dívky cvičící 2x týdně u trenérek Jindry, Marie a Máří se koná 21. 6. 2018. Ostatní dívky dle pokynů svých trenérek.

— drmi, 20.6.2018 10:33 —

Mistrovství České republiky v nadějích starších

Na Mistrovství České republiky v nadějích starších se sjelo přes šedesátdva závodnic z celé republiky. Naše tři gymnastky – Iva, Stefi a Verča si vedly výborně. Po prvních dvou sestavách se probojovaly do finále. Vybojovaly si pěkné umístění, Iva 14., Verča 15. a Stefi 26. místo. V konkurenci nejlepších 62 závodnic je to skvělé umístění. Navíc Iva získala 2. nejvyšší známku za sestavu s míčem ve svém ročníku, Stefi nejvíc zabojovala v sestavě s obručí, kde získala 7. nejlepší umístění ve svém ročníku stejně jako Verča v sestavě s míčem. Iva se v ročníku narození 2007 zařadila na 5. místo v republice. Děvčata gratulujeme vám i trenérkám!
Na závod je přišly povzbudit jejich oddílové kolegyně, děkujeme Julii, Adélce, Emmě, Adině, Elišce, Žanetě, Elle a Izy za úžasnou podporu!

Foto 1
Foto 2

— drmi, 27.5.2018 08:42 —

Přebor Prahy v základním programu 2018

V neděli hostila naše hala přes stovku závodnic základního programu. Konal se zde Přebor Prahy v pěti kategoriích. Z našeho oddílu startovalo 23 závodnic. V soutěži družstev získaly třetí místo v I. a II. kategorii a druhé místo v III. a IV. kategorii. V jednotlivkyních si nejlépe vedla Elizaveta, která získala zlato v V. kategorii a stala se tak Přebornicí Prahy. Zároveň si vybojovala postup na Mistrovství republiky. Na stupínek ještě dosáhla Ema, která vybojovala bronz ve IV. kategorii. blahopřejeme!

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Děkujeme všem, kteří obětavě pomáhali při organizování závodu!

— drmi, 24.5.2018 01:41 —

Přebor Prahy v kombinovaném programu 2018

V sobotu bojovaly naše gymnastky na Přeboru Prahy v kombinovaném programu a přivezly krásná umístění. Isabel 6. místo, Natálka 12. místo a Marianka 15. místo (z 33 závodnic).
V kategorii o stupínek starší získala Anička 11. místo!
Gratulujeme! a děkujeme moc trenérkám Markétě a Alence za péči

— drmi, 24.5.2018 01:35 —

Fairy Cup 2018

V dopoledním závodě v Jihlavě bojovaly za Vinohrady naděje nejmladší a mladší, na stupně vítězů vystoupila tentokrát Líza a Žanetka. Naděje mladší bojovaly s obručí a nejlepších 10 postoupilo do finále, kde se šla sestava bez náčiní. Z našich se do finále probojovaly Ella a Adinka. Všem gymnastkám a trenérkám gratulujeme!

Odpoledne pokračoval závod kategoriemi starších gymnastek. Iva a Stefanie si vedly výborně v kategorii nadějí starších ročník 2007 a vezou si domů spoustu medailí – Iva 1.místo ve víceboji, v obruči a v míči a 2.místo ve stuze. Stefi 1.místo v kuželích 2.místo v míči a 3.místo ve stuze a ve víceboj. Gratulujeme!

Foto

— drmi, 19.5.2018 00:07 —

Jarní pohoda Tábor 2018

Na tradiční Jarní pohár do Tábora vyjely závodnice Základního programu od těch nejmenších až po největší. Přivezly kompletní sadu medailí. Mezi nejmenšími si stříbrnou medaili vybojovala Ivanna Ridchenko, v kategorii trošku větších získala bronzovou medaili Zuzana Šimonová, další bronzová medaile patří Charlotte Jones v nejstarší kategorii a zlato si domů odvezla v II. kategorii za sestavu s obručí a se švihadlem Eliška Sazamová. Statečně bojovaly i všechny ostatní dívky. Byla to poslední prověrka před Pražským přeborem. Přejeme hodně štěstí!

Foto

Foto

— drmi, 7.5.2018 01:24 —

Milevský pohárek 2018

V Milevsku soutěžily naše naděje a kadetky. Velký úspěch vybojovala Veronika, která vystoupila na třetí příčku. Jen o dvě místa za ní se umístila Stefanie. Z kadetek se nejlípe umístila Julie a to na šestém místě.

Foto

— drmi, 7.5.2018 01:23 —

Bobík Cup 2018

Další prověrkou před mistrovstvím republiky prošly naše tři naděje starší. Nezklamaly a vybojovaly si ve velké konkurenci umístění do první desítky. Nejlépe si vedla Veronika Macešková, která se umístila těsně pod stupněm vítězů a hned za ní Stefanka.

Foto

— drmi, 3.5.2018 15:04 —

O vinohradské koště 2018

Letos se na čarodějnický závod sletělo neuvěřitelných 225 malých čarodějnic z celé republiky. Soutěžily ve 21 kategoriích.
Náš oddíl vyslal do souboje své čarodějnice a ty vybojovaly 5 zlatých, dvě stříbrné a 9 brozových medailí.

Děkujeme všem rodičům za vzornou pomoc při přípravě a organizaci závodu. Také patří dík našim trenérkám a rozhodčím.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

— drmi, 3.5.2018 02:36 —

Předcházející Následující