Go to content Go to navigation Go to search

MČR naděje starší

Český svaz moderní gymnastiky pověřil náš oddíl a oddíl ZŠ Hostivař uspořádáním dvoudenního mistrovství České republiky v kategorii nadějí starších. Ve dnech 25. a 26. května se do haly na Vinohradech sjely gymnastky ročníku 2007 a 2008, aby si poměrily síly ve volných sestavách. Z našeho oddílu se mistrovství zúčastnila Ella Luisa Wright a Iva Nejezchlebová. Pro Ellu to bylo první mistrovství v jednotlivkyních a v nové pro ni soutěžní kategorii. Vedla si výborně, všechny sestavy se jí povedly téměř bez chyb. Umístila se na 24. místě a v doplňkové sestavě se stuhou získala dokonce místo 12.

Velkým úspěchem bylo umístění Ivy Nejezchlebové. Také ona zacvičila všechny sestavy téměř bez chyb. Získala tak ve víceboji bronzovou medaili. V sestavě s kuželi si vybojovala dokonce stříbro. Jejich krásné umístění je výsledkem důkladné přípravy a skvěle načasované formy.
Blahopřejeme našim závodnicím i jejich trenérkám!

— drmi, 26.5.2019 20:22 —

Vinohradský pohárek

Další ze závodů, které jsme pořádali v jarním období byl Vinohradský pohárek pro nejmenší a menší závodnice.
Soutěžily gymnastky z celé republiky a některé z nich vyhrály i několik medailí.

— drmi, 19.5.2019 22:11 —

Přebor Prahy v ZPMG 19.5.2019

V neděli 19. května se třiadvacet závodnic základního programu zúčastnilo oblastního přeboru v moderní gymnastice. Naše dívky si vedly velmi dobře, v jednotlivkyních získala stříbrnou medaili Anna Ciznerová a bronzovou Ema Čakurdová a Jana Doležalová, každá ve své kategorii. Soutěž v základním programu je také soutěží družstev a zde jsme získaly od každé medaile jednu: zlatou vybojovaly dívky IV. kategorie (Ema Čakurdová, Charlote Jones, Karolína Tamarová, Emma Lara), stříbrné bylo dužstvo III. kategorie (Flavia Barbati, Anna Ciznerová, Anežka Vodičková) a bronz patří družstvu II. kategorie (Alisa Ataeva, Anastasia Liashenko, Mariana Palatová, Adéla Záhoříková). Všem dívkam děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

— drmi, 19.5.2019 19:13 —

MČR kadetky mladší 2019

V letošním roce jsme měli tři kadetky, které se probojovaly na Místrovství republiky. Emma Prokopová, Emma Dittrichová a Adina Kodýdková.
Na MČR kadetek si Emma a Adina ve velké konkurenci z celé republiky vybojovaly postup do finále. Blahopřejeme!

— drmi, 11.5.2019 19:43 —

Tart Cup 2019

Na Jarním Tart Cupu za náš oddíl startovala Verča s Ivou.
Iva získala několik medailí – ve víceboji medaili bronzovou a za sestavu s míčem stříbro. Veronice medaile unikly jen o vlásek Celkově skončila ve velké konkurenci juniorek z celé republiky na čtvrtém místě.

— drmi, 11.5.2019 19:16 —

RG Cup 2019

Kadetky a naděje se vypravily tentokrát do Hradce Králové na RG Cup. Medaile sice nevyhrály ale i tak předvedly krásné a povedené sestavy. Nelepší umístění v nadějích získala Elizabeta – 4. místo a v kadetkách Adina 5. místo. Pro kadetky, které se chystají na MČR to byl poslední závod před mistrovstvím.

— drmi, 8.5.2019 19:34 —

Přebor Prahy nadějí 2019

Na Přeboru Prahy nadějí startovaly za náš oddíl gymnastky z kategorií naděje nejmladší, naděje mladší a naděje starší.
V kategorii nadějí nejmladších a mladších patřila naše děvčátka mezi ty nejmladší v kategorii a přesto se v závodním poli neztratila. V kategorii nadějí starších postupují na MČR Iva s Ellou. Džíme jim palce! Mistrovství se bude konat v naší krásné hale 25. a 26. kvetna.

— drmi, 4.5.2019 17:28 —

Bobík Cup 2019

Další z tradičních závodů jarního období se nemohl konat bez našich gymnastek. Závodily tu naše naděje, kadetky a juniorka. Medaile za třetí místa vybojovaly pro náš oddíl Ivča s Verčou. Gratulujeme všem!

— drmi, 1.5.2019 17:21 —

O čarodějnické koště z Vinohrad 2019

Na letošní závod malých čarodějnic se slétlo zase víc čarodějniček než vloni. Od nejmenších až po největší jich bylo celkem 230. Takový velký počet šikovných čarodějnic vidět na jednom místě se hned tak někomu nepoštěstí.
Vinohradské malé čarodějnice získaly nespočet medailí a my jim všem gratulujeme.

— drmi, 27.4.2019 16:56 —

Přebor Prahy kadetek mladších 27.4.2019

Holky jsme na vás na všechny moc pyšné! Přebor Prahy kadetek – Adina, Emma, Emma, Isa, Kája, Naty. Adina získala stříbrnou medaili – velká gratulace! Hodně štěstí Adině a Emmám na MČR! Velkým úspěchem byla účast Isy, Káji a Naty, které zvládly přechod z kategorie vtp do mnohem těžších kadetek. Popraly se s novými třemi sestavami a to s náčiním, se kterým do té doby necvičily a to tak dobře, že se mohly zúčastnit Přeborů Prahy. Je to velký úspěch všech našich kadetek, protože navíc soutěžily s dívkami o rok staršími.

— drmi, 27.4.2019 15:22 —

Předcházející Následující