První týden soustředění v Chrudimi se chýlí ke konci. Užili jsme si tu spoustu legrace – Chrudimskou pouť, koupání – ale také jsme hodně cvičili. Jak jsme se měli můžete vidět na rajčeti!

Před zaplněným Staroměstským náměstím se na sletovém podiu představily naše tři gymnastky – Julie, Verča a Iva. Předvedly volné sestavy a společné vystoupení. Slavily s tím velký úspěch, celé náměstí je odměnilo potleskem.
K povedenému vystoupení určitě přispělo natrénování skladeb na zelené louce.

Foto

— drmi, 10.7.2018 09:24 —

Riccione - Festival del Sole

Týden plný sluníčka, koupání a zábavy je za námi. V slunečném týdnu v Riccione jsme vystupovali před stovkami diváků a pokaždé se vystoupení povedlo a mělo velký úspěch. Diváci nás odměnili potleskem nejen na konci vystoupení ale i během skladby. Navštívili jsme Aquafan, vodní park, který patří k nejhezčím v Evropě a zábavní park Mirabilandii. Kromě toho jsme si užili koupání v moři, které nám během týdne přededlo vlny ale i klidnou hladinu. Vyřádili jsme se i na šlapadle s klouzačkou a namlsali se výbornou italskou zmrzlinou.
Už teď se těšíme se na 15. Festival del Sole!

Foto 1 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 — drmi, 1.7.2018 11:57 —

Závod pro radost - 2018

Naše gymnastky jako každým rokem zakončily jarní závodní období Závodem pro radost – Memoriálem Alenky Šťastne.
Se sestavičkami, které si větší gymnastky vytvářely samy, závodily i letos začínající holčičky. Vyhrály jsme spoustu medailí a už se všichni těší na prázdniny!

Foto 1 Foto 2
Foto 3

— drmi, 30.6.2018 13:11 —

Mistrovství České republiky v ZPMG

Dalším důležitým závodem a to nejen pro náš oddíl bylo Mistrovství České republiky v Základním programu moderní gymnastiky, které proběhlo první červnový víkend v Praze. Probojovaly se na něj Eliška, Ema, Charlotte, Elizaveta a Mia. Velkým úspěchem pražských závodnic, na kterém jsme se také podílely, bylo umístění téměř všech pražských družstev do poloviny startovního pole. Nejlépe si vedlo první pražské družstvo, které skončilo těsně pod stupněmi vítězů na čtvrté příčce. O tento krásný výsledek se zasloužila i Elizaveta, která závodila ve IV. kategorii. Všem gymnastkám i jejich trenérkám gratulujeme!

Foto

— drmi, 29.6.2018 09:40 —

Poslední pololetní cvičení

Poslední hodina pro dívky cvičící 2x týdně u trenérek Jindry, Marie a Máří se koná 21. 6. 2018. Ostatní dívky dle pokynů svých trenérek.

— drmi, 20.6.2018 10:33 —

Mistrovství České republiky v nadějích starších

Na Mistrovství České republiky v nadějích starších se sjelo přes šedesátdva závodnic z celé republiky. Naše tři gymnastky – Iva, Stefi a Verča si vedly výborně. Po prvních dvou sestavách se probojovaly do finále. Vybojovaly si pěkné umístění, Iva 14., Verča 15. a Stefi 26. místo. V konkurenci nejlepších 62 závodnic je to skvělé umístění. Navíc Iva získala 2. nejvyšší známku za sestavu s míčem ve svém ročníku, Stefi nejvíc zabojovala v sestavě s obručí, kde získala 7. nejlepší umístění ve svém ročníku stejně jako Verča v sestavě s míčem. Iva se v ročníku narození 2007 zařadila na 5. místo v republice. Děvčata gratulujeme vám i trenérkám!
Na závod je přišly povzbudit jejich oddílové kolegyně, děkujeme Julii, Adélce, Emmě, Adině, Elišce, Žanetě, Elle a Izy za úžasnou podporu!

Foto 1
Foto 2

— drmi, 27.5.2018 08:42 —

Přebor Prahy v základním programu 2018

V neděli hostila naše hala přes stovku závodnic základního programu. Konal se zde Přebor Prahy v pěti kategoriích. Z našeho oddílu startovalo 23 závodnic. V soutěži družstev získaly třetí místo v I. a II. kategorii a druhé místo v III. a IV. kategorii. V jednotlivkyních si nejlépe vedla Elizaveta, která získala zlato v V. kategorii a stala se tak Přebornicí Prahy. Zároveň si vybojovala postup na Mistrovství republiky. Na stupínek ještě dosáhla Ema, která vybojovala bronz ve IV. kategorii. blahopřejeme!

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Děkujeme všem, kteří obětavě pomáhali při organizování závodu!

— drmi, 24.5.2018 01:41 —

Přebor Prahy v kombinovaném programu 2018

V sobotu bojovaly naše gymnastky na Přeboru Prahy v kombinovaném programu a přivezly krásná umístění. Isabel 6. místo, Natálka 12. místo a Marianka 15. místo (z 33 závodnic).
V kategorii o stupínek starší získala Anička 11. místo!
Gratulujeme! a děkujeme moc trenérkám Markétě a Alence za péči

— drmi, 24.5.2018 01:35 —

Fairy Cup 2018

V dopoledním závodě v Jihlavě bojovaly za Vinohrady naděje nejmladší a mladší, na stupně vítězů vystoupila tentokrát Líza a Žanetka. Naděje mladší bojovaly s obručí a nejlepších 10 postoupilo do finále, kde se šla sestava bez náčiní. Z našich se do finále probojovaly Ella a Adinka. Všem gymnastkám a trenérkám gratulujeme!

Odpoledne pokračoval závod kategoriemi starších gymnastek. Iva a Stefanie si vedly výborně v kategorii nadějí starších ročník 2007 a vezou si domů spoustu medailí – Iva 1.místo ve víceboji, v obruči a v míči a 2.místo ve stuze. Stefi 1.místo v kuželích 2.místo v míči a 3.místo ve stuze a ve víceboj. Gratulujeme!