Go to content Go to navigation Go to search

Sametová stuha a Budějovice

Sametová stuha v Brně přinesla naší dvojici Ivča Verča další medaili, tentokrát stříbrnou. Ze silně obsazeného závodu s mezinárodní účastí si naděje mladší i trojice shodně odvezly z Brna páté místo. Blahopřejeme!

Ve sváteční den 17. listopadu uspořádal TJ Meteor České Budějovice V. kolo Českého poháru ve společných skladbách. Zúčastnili se ho Trolíci, Tarzanky, Španělky a švihadla. Nejelpší umístění z Budějovic odvezly švihadla, získaly ve velké konkurenci z celé republiky páté místo. Děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a přejeme hodně elánu do dalšího trénování a závodění.

— drmi, 19.11.2018 10:30 —

Přebor Prahy ve společných skladbách 2018

Zase po roce ve sportovní hale na Třebešíně!
V letošním roce se Přeboru Prahy zúčastnilo opravdu hodně společných skladeb a tak se závodilo od rána až do pozdního večera.
Z našeho oddílu se zúčastnily nejen nejmenší gymnastky ve věku 4 – 5 let ale také zkušené závodnice s nejtěžším náčiním se stuhami.
Pro oddíl vybojovaly cenné zlato Iva s Verčou se sestvou s kuželi a švihadlem, stříbro získaly naše nejmenší Křapky a naděje mladší s míči. Bronz získala trojice Julie, Sára, Eli.
Dvojice, naděje mladší, Španělky, Tarzanky a švihadla se budou pilně připravovat na Mistrovství republiky.
Všem blahopřejeme!

— drmi, 19.11.2018 10:11 —

Vinohradský pohár 2018

První listopadový víkend se do velké haly vinohradské sokolovny sjelo 99 skladeb z celé repoubliky. Přes 400 závodnic soutěžilo ve společných skladbách linie A, linie B a dvojic a trojic. Závod začínal brzy po ránu a skončil ve večerních hodinách.
Náš oddíl vyslal do soutěže 10 skladeb a získal 6 medailových umístění. Nejlépe si vedla dvojice Iva-Verča a Španělky, které vybojovaly zlato. Gratulujeme!

Děkujeme všem rodičům a všem ostatním, kteří se zasloužili o klidný a rychlý průběh závodu!

— drmi, 8.11.2018 16:03 —

Rycon Cup

V neděli se vypravily naděje mladší, dvojice i trojice na další z podzimních závodů tentokrát do Českých Budějovic. Naděje mladší tam získaly svou první podzimní medaili a to stříbrnou. Dvojice veze z Budějovic další zlato, jen trojici se tentokrát nevedlo.

— drmi, 28.10.2018 22:12 —

O pohár královny Elišky a Český pohár Praha

Z Hradce si odvezly naše trojice a dvojice pohár královny Elišky a zlaté medaile za skladbu se stuhami a za skladbu se švihadlem a kuželkami. Také v jednotlivkyních získaly Iva s Verčou medaile, Veronika zlatou a Iva stříbrnou. Blahopřejeme!

V sobotu 27. 10. proběhlo v Praze ve Vodních stavbách na Zeleném pruhu další kolo Českého poháru linie B. Zúčastnily se čtyři naše společné skladby. Tentokrát se vedlo lépe a v umístěních jsme si polepšily. Moc hezky předvedly Trolíci sestavu bez náčiní a i Tarzankám, Španělkám a švihadlům se sestavy povedly Na medaile bohužel nedosáhly.

— drmi, 28.10.2018 21:55 —

Kohoutovický Mantila Gym Cup 2018

Na krásném pohodovém závodě v Brně poprvé ve společné skladbě cvičily naše úplně nejmenší holčičky. Vedly si výborně a vybojovaly svou první medaili – bronzovou. Jejich o něco starší kolegyňky také v sestavě bez náčiní získaly medaili stříbrnou, naděje mladší v sestavě s míči bronzovou a zlato přivezla dvojička v sestavě s kuželi a švihadlem. Kompletní sbírku medailí završila trojička, která do Prahy dovezla medaili bramborovou.
Děkujeme všem!

Foto 1

— drmi, 24.10.2018 11:28 —

Cena města Chomutova a ČP Mariánské Lázně

Prvním závodem letošních společných skladeb byla pro naše gymnastky Cena města Chomutova.
Prvně se na koberci předvedly některé skladby a z Chomutova jsme odjížděly s dvěmi stříbrnými a třemi bronzovými medailemi.

Druhý víkendový den bojovaly naše tři společné skladby v I. kole Českého poháru, které tentokrát za krásného podzimního počasí pořádaly Mariánské Lázně. Našim dívkám se napoprvé moc nedařilo a skončily na 9. – Trolíci bez náčiní, 10.- Španělky s obručemi a ještě jednou 10. místě – švihadla. Děvčatům fandíme a povzbuzujeme je do dalších kol.

— drmi, 16.10.2018 02:43 —

Rudolf Lion Cup

Po deseti letech jsme se opět vypravili do německého městečka Hof na 11. Rudolf Lion Cup. Poprvé tam naše závodnice soutěžily v roce 2008 a to na prvním ročníku tohoto závodu. Stejně jako v roce 2008 i letos vybojovaly zpět medaili. Tentokrát bronzovou získala Veronika.

Foto 11. Rudolf Lion Cup 2018

Fotografie z roku z 1. ročníku v roce 2008

— drmi, 5.10.2018 16:16 —

Festival sportu pro Dvojku!

Stuhová víla na Vinohradech! Foto

Přiďte si vyzkoušet moderní gymnastiku do velké haly na Vinohradech!
Kdy? Dnes 24. září až do 18:00 hodin

— drmi, 24.9.2018 11:49 —

Hodiny pro dívky a ženy - září 2018


Informace najdete zde 2018_zeny_zari.pdf

— drmi, 11.9.2018 12:51 —

Předcházející Následující