Go to content Go to navigation Go to search

Archiv článků

foto
Vinohradský pohár 2018
Rycon Cup
O pohár královny Elišky a Český pohár Praha
Kohoutovický Mantila Gym Cup 2018
Cena města Chomutova a ČP Mariánské Lázně
Rudolf Lion Cup
Festival sportu pro Dvojku!
Hodiny pro dívky a ženy - září 2018
Nový školní rok 2018/2019 - začínáme s trénováním
Letní soustředění Chrudim 2018 - 2
Letní soustředění Chrudim 2018
Slet 2018 - vystoupení na Staroměstském náměstí
Riccione - Festival del Sole
Závod pro radost - 2018
Mistrovství České republiky v ZPMG
Poslední pololetní cvičení
Mistrovství České republiky v nadějích starších
Přebor Prahy v základním programu 2018
Přebor Prahy v kombinovaném programu 2018
Fairy Cup 2018
Jarní pohoda Tábor 2018
Milevský pohárek 2018
Bobík Cup 2018
O vinohradské koště 2018
Přebor Prahy naděje a kadetky 2018
Kohoutovický Mantila Gym Cup
O Vinohradský hrozen 2018
Velikonoční pohár
Ústecký pohár 8.4.2018
Memoriál Aleny Fialové - 2018
Velikonoční kraslice Tábor
Hobit Cup
Zrušení tréninků Přípravky a ZPMG
Jak jsme se měli letos ve Vysokém?
Tréninky v týdnu 12. - 16. 2. 2018
Vysoké nad Jizerou 2018
Zápis do cvičení na II. pololetí 2018
Vánoce 2017
Tréninky Přípravky II
Veřejná Vánoční hodina v roce 2017
Českomoravský pohár VIII - České Budějovice
Klokan 2017
Cena města Tábora
První Mistrovství České republiky ve společných skladbách linie B
Mistrovství České republiky ve společných skladbách linie A 25.11.2017
Mistrovství České republiky ve společných skladbách
Přebor Prahy ve společných skladbách
Vinohradský pohár 2017
Českomoravský pohár IV - Mariánské Lázně
Creative Caps Cup - Přerov 2017
Rumburský dráček 2017
Českomoravský pohár III - Plzeň
Cena města Chomutova - 2017
Sokolská noc
Spolu v pohybu
Sporťáček 2017
Zápis do oddílu na školní rok 2017-2018
Závod pro radost
Moudrá sova 2017
Carlsbad Cup 2017
Plzeňský pohár
MČR v základním programu
MČR nadějí 2017
Přebor Prahy v Základním programu MG
Mistrovství České republiky v kategorii kadetek mladších
Přebor Prahy v kategorii nadějí
O čarodějnické koště z Vinohrad
Přebor Prahy kadetek
Baby Tart Cup Brno
Kohoutovický Mantila Gym Cup
Velikonoční pomlázka
O Vinohradský hrozen 2017
Plzeň - Memoriál Aleny Fialové
Jarní pohoda Tábor
Velikonoční zajíček - Rumburk
Cvičení pro dívky a ženy a Přípravka
Vysoké 2017
Vysoké nad Jizerou v roce 2017
Finále ČMP Břeclav
Mistrovství České republiky ve společných skladbách
Systherm Cup 2016
Přebor Prahy ve společných skladbách
Český pohár III - Budějovice
Jablonecký pohár 2016
Sametová stuha 2016
Vinohradský pohár
Creative Caps Cup Přerov 2016
Český pohár II - Mariánky
Podzimní dráček - Rumburk 2016
Český pohár I - Plzeň
Cena města Chomutova 2016
Nedělní cvičení pro ženy
Zápis do oddílu a zahájení cvičení - září 2016
Sporťáček a Stuhová víla
Humpolec - soustředění - druhý týden
Letní soustředění 2016
Riccione Festival del Sole
Závod pro radost - Memoriál Alenky Šťastné
Carlsbad Cup 2016
Závod přípravky 2016
Mistrovství České republiky v základním programu
O Líšeňskou gymnastku - Brno
Jarní závod na ZŠ Hovorčovická 2016
Přebor Prahy v základním programu 22.5.2016
MČR dorostenek Hodonín 21.5.2016
Přebor Prahy v kombinovaném programu 2016
Mistrovství České republiky v kategorii kadetek
Přebor Prahy nadějí a Memoriál Aleny Fialové Plzeň
Přebor Prahy kadetek a dorostenek 1.5.2016
O čarodějnické koště z Vinohrad, Bobík Cup
Jarní pohoda Tábor a Jablonecká perlička
Vinohradské jaro a Golden Prague Cup
Ústecký pohár, Baby Tart Cup, Pohár dobré vůle
Mariánské Lázně a Rumburk 2016
Vysoké nad Jizerou 2016
Zahájení cvičení pro ženy od února 2016
PF 2016
Vánoční hodina v roce 2015
Český pohár finále, Župní akademie ke 130 výročí založení župy Jana Podlipného
Monet Cup 28. 11. 2015
Český pohár III, Golden Prague Cup a Systherm Cup
Sametová stuha - Brno 17.11.2015
Přebor Prahy ve společných skladbách 2015, Český pohár Plzeň a Jablonecký pohár
Podzimní dráček 2015
Vinohradský pohár 1. 11. 2015
Creative Caps Cup a Český pohár Mariánské Lázně
První závodní víkend
Zápis do oddílu - září 2015
Zahájení cvičení přípravky a ZPMG
Soustředění v Chrudimi 2015
Závod pro radost 2015
Moudrá sova 2015
Carlsbad Cup 2015
Milevsko - Mini Cup 6.6.2015
Mistrovství České republiky v základním programu 6.6.2015
Jarní závod ZPMG ZŠ Hovorčovická
Jarní pohoda Rumburk
Přebor Prahy v základním programu a MČR v kategorii dorostenek
Mistrovství České republiky v kategorii kadetek
Memoriál Aleny Fialové 2015
Vinohradské jaro
O čarodějnické koště 2015
O čarodějnické koště a Vinohradské jaro
Přebor Prahy kadetek a dorostenek 015
Bohemka Cup 2015
Jablonecká perlička 2015
Mariánské Lázně - Memoriál Duckeové
Přebor České obce sokolské v Moderní gymnastice
Přebor ČOS
První závodní víkend
Vysoké nad Jizerou v roce 2015
Zápis do oddílu - přípravka a hodiny pro dospělé
Vánoční hodina v roce 2014
Vánoční kapřík
Finále Českomoravského poháru Břeclav 2014
Český pohár - Zelený pruh
MČR 2014 ve společných skladbách
Zimní soustředění - Vysoké nad Jizerou
Brněnský Drak
Systherm Cup - Slavoj Plzeň
Golden Prague Cup
Přebor Prahy ve společných skladbách
Rumburský dráček
Zemřela paní Míla Morávková
Vinohradský pohár
Třebíčský podzim
Český pohár - Mariánské Lázně
Creative Caps Cup
První soutěžní víkend
Zápis do přípravky
Sporťáček 2014
Závod pro radost 2014
Karlovy Vary Cup
Závod přípravky 2014
Závod ZPMG 2014
Moudrá sova 2014
Mini Cup Milevsko 2014
MČR v základním programu MG 31.5.2014
Závod k MDD - 2014
Přebor Prahy v základním programu MG 2014
Přebor Prahy v kombinovaném programu 2014
MČR kadetky a dorostenky 2014
Milevský pohárek - 8.5.2014
Přebor Prahy kadetek a dorostenek 2014
Memoriál Aleny Fialové - Plzeň
O čarodějnické koště z Vinohrad v roce 2014
Květinový závod
Bohemka Cup 2014
Goodwill Cup 2014
Jablonecká perlička 2014
O vinohradský hrozen 2014
Jarní pohoda Tábor 2014
Žďárská pampeliška 2014
Jarní pohár Sokola Malá Strana 2014
Žďárská sněženka 2014
Jablonecký korálek a Přebor ČOS
Vysoké nad Jizerou v roce 2014
PF 2014
Vánoční veřejná hodina 2013
Finále Českomoravského poháru - Břeclav
MČR + Zelený Pruh
Chodov Cup, Golden Prague Cup a Brněnský Drak
Přebor Prahy ve společných skladbách a Českomoravský pohár v Zubří
Plzeňský pohár ve společných skladbách
Rycon Cup a Českomoravský pohár II
Revent Cup 2013
Mariánské Lázně - ČMP I
Pohár města Chomutova
Župní den
Sporťáček 2013
Zahájení cvičení
Letní soustředění - Jílové a Humpolec
Závod pro radost 2013
Oddílový závod přípravky a základního programu
Moudrá Sova 2013
Táborský pohár
MČR v kombinovaném programu
Milevsko - Mini Cup 2013
Závod ke dni dětí - Zelený pruh
Přebor Prahy v kombinovaném programu 2013
Přebor Prahy v základním programu 2013
MČR v kategorii kadetek
Květinový závod
Milevský pohárek 2013
Chomutovský pohár
Memoriál Aleny Fialové - II. ročník
Bohemka Cup 1.5.2013
Mariánské Lázně - závod v KP 28.4.2013
Přebor Prahy kadetek a dorostenek 28.4.2013
O čarodějnické koště z Vinohrad 27.4.2013
O Vinohradský hrozen 21.4.2013
Jarní závod Sokola Malá Strana 20.4.2013
Závod v ZP - Mariánské Lázně
Ústecký pohár v kombinovaném programu
Jarní pohoda Tábor
Vysoké nad Jizerou v roce 2013
Sokolské derby - hala TJ SPKV 20.1.2013
Vysoké nad Jizerou 2013
Doplnění přípravky oddílu
PF 2013
Vánoční veřejná hodina 2012 a posezení u stromečku
Pohár Vodních staveb
Mistrovství České republiky ve společných skladbách linie A
Sametová stuha a Brněnský drak 2012
Přebor Prahy ve společných skladbách 2012
Plzeň - pohár ve společných skladbách Slavoj Plzeň
Českomoravský pohár Slovan Plzeň
Revent Cup 2012
Českomoravský pohár Mariánské Lázně 2012
Rycon Cup 2012
Chomutov - závod ve společných skladbách 2012
Zahájení cvičení přípravky.
Sporťáček
Letní soustředění 2012
Závod pro radost
První závod pro nejmenší holčičky
MČR v ZP a KP - Hodonín 2012
Společné fotky
Moudrá sova 2012
Přebor Prahy v kombinovaném programu
MČR v kategorii kadetek a dorostenek pro rok 2012
Přebor Prahy v základním programu
Chomutovský pohár
Mariánské Lázně 6.5.2012
Memoriál Aleny Fialové 5.5.2012
Milevský pohárek 1.5.2012
Prebor Prahy v kategorii kadetek a dorostenek
O čarodějnické koště z Vinohrad a Květinový závod
Jarní pohár Plzeň
Jarní pohár - Sokol Malá Strana
O Vinohradský hrozen 2012
Žďárská sněženka a Jablonecká perlička
Korálek a Pohoda
PF 2012
úterý 16.12.2014
Vánoční veřejná hodina 2011
Táborský kapřík 2011
Český pohár V - finále - Břeclav
MČR ve společných skladbách 2011
Český pohár IV - Zelený pruh
Český pohár III. - Plzeň
Brněnský Drak
Sametová stuha - Brno
Přebor Prahy ve společných skladbách 2011
Třebíčský podzim
Revent Cup 6.11.2011
Český pohár I - Mariánské Lázně
Chomutovský pohár
Žluté lázně - akce Sporťáček
Letní soustředění
Mistrovství ČR v základním a kombinovaném programu v roce 2011
Pohár ke dni dětí
Přebor Prahy v Základním programu I.-IV. kategorie
Přebor Prahy v kombinovaném programu
Mistrovství ČR v kategorii nadějí
Přebor Prahy v základním programu O. kategorie
Mariánské Lázně a Plzeň
MČR kadetek a dorostenek 2011
Milevský pohárek
O čarodějnické koště z Vinohrad
Přebor Prahy v kategorii nadějí starších
Jarní pohoda Tábor
Jarní závod Sokol Malá Strana
Přebor Prahy v kategorii kadetek a dorostenek
O Vinohradský hrozen a Květinový závod
Mariana Bečková
Žďárská pampeliška
Písecký a Ústecký pohár
První závody - první medaile!
Vysoké nad Jizerou 2011
PF 2011
Vánoční veřejná hodina 2010
Vánoční závůdek
Pohárový závod O vinohradského čerta
Přebor Prahy - společné skladby
Český pohár - Mariánské Lázně
Chomutov
Břeclav 23.10.2010
Český pohár I - Plzeň 17.10.2010
Letní soustředění - Jílové
Pandy
Bára pod čepcem!
Letní soustředění - Jesenice
Letní soustředění v Praze
Letní soustředění v roce 2010
Pohár ZŠ Úšovice Mariánské Lázně
Závod k mezinárodnímu dni dětí
Mistrovství ČR v kombinovaném programu 2010
Mistrovství ČR v ZPMG 2010
Oddílový závod přípravek
8. Halle – Salzpokal
Přebor Prahy v kombinovaném programu
VUK Keramika pohár
Přebor Prahy v O. kategorii ZPMG
MINI-CUP Milevsko
Přebor Prahy v I.-IV. kategorie ZPMG
Memoriál Milady Duckeové - Mariánské Lázně
Mistrovství ČR kadetky a dorostenky 2010
Milevský pohárek
Jarní pohoda Tábor
Přebor Prahy kadetek a dorostenek
Jarní závod Vtp - Sokol Malá Strana
Jarní pohár města Plzně
Květinky a Hrozen
Koště
Ústecký pohár
Jarní pohár v ZPMG Sokol Malá Strana
Jablonecká perlička
03.04.2010 - Písek
Žďárská sněženka 27.03.2010
20. 03. 2009 Přebor ČOS
Jablonecký Korálek
Aktuality z hor
Přípravka v týdnu od 23.1. do 27.1.2012
Vánoční veřejná hodina
06.12.2009 Plzeň - přehlídka pohybových skladeb
Vánoční závod na Zeleném pruhu
O Vinohradského čerta
Přebor Prahy ve společných skladbách
Český pohár společných skladeb linie B
O pohár ZFP akademie
Cena města Chomutova
Letní soustředění
Závod pro radost dvojice a trojice
MČR v základním programu MG 2009
MČR v kombinovaném programu
Závod přípravek 11.6.2009
MČR v základním a kombinovaném programu
Pohár ZŠ sever
Táborský pohár
Závod přípravek
Pohár k MDD
Přebor Prahy v základním programu I.-IV.kategorie
Přebor Prahy v kombinovaném programu
Moudrá sova - Ústí nad Labem 17.5.2009
Slavoj Vuk keramika pohár
Mistrovství České republiky - kadetky a dorostenky
Květinový závod
O čarodějnické koště z Vinohrad
Memoriál M.Duckeové - Mariánské Lázně 3.5.09
Spring Cup Brno
Meteor - Cup, České Budějovice
Jablonecká perlička
Přebor Prahy v kategorii kadetek a dorostenek
Jarní pohoda Tábor 2009
Pohár Sokola Praha VII 18. dubna 2009
Jarní závod VTP 18. dubna 2009
Žďárská sněženka 2009
Vinohradský hrozen 2009
Jarní závod Sokol Malá Strana
Jablonecký korálek
Vysoké nad Jizerou - zprávy
Novoroční přání
Vánoční pohár na Zeleném pruhu
Vánoční posezení
Veřejná vánoční hodina
Vinohradský Čert
Vánoční Kapřík
Kohoutovice
Mistrovství České republiky ve společných skladbách
Bruntálský pohárek
Mistrovství České republiky ve společných skladbách
Přebor Prahy ve společných skladbách
Lion Cup 2008
Plzeň
Přerov 2.11.2008
Chomutov 25. října 2008
Plzeňský soudek
OPEN přebor Mariánské Lázně, 12.10. 2008
Kontrolní závod
Soustředění 2008 - Jílové u Prahy
Zápis do oddílu moderní gymnastiky
Prázdniny
Pohár ZŠ Sever - Mariánské Lázně
Sokol CUP
Nedělní pohoda Tábor
Svatojanský čtyřlístek
Mistrovství České republiky v základním programu moderní gymmnastiky
Závod k MDD - Zelený pruh
Chomutovský pohár
Přebor Prahy v O. kategorii ZPMG
Přebor oddílu
Moudrá sova
Přebor Prahy v kombinovaném programu
Pohár VUK Plzeň
Přebor Prahy v Základním programu I.-IV.kategorie
Mistrovství ČR kadetek a dorostenek
O čarodějnické koště z Vinohrad
Trenink v pátek 9. května
Jablonecká perlička
Jarní pohár v ZP MG
Salzpokal Halle
Přebor Prahy v kategorii kadetek a dorostenek
Jarní pohoda Tábor
O Vinohradský hrozen
Velikonoční perníček
Ústecký pohár
Veselská panenka
Jarní pohár ve VTP
Přebor ČOS 8.3.2008
Czech Grand Design 2007
Vysoké nad Jizerou v roce 2008
Novoroční přání
Vánoční pohár na Zeleném pruhu
Veřejná Vánoční hodina
14. festival skladeb Plzeň
Mistrovství České Republiky ve společných skladbách
Plzeňský pohár
Vysoké nad Jizerou
Přebor Prahy ve společných skladbách
Vinohradský pohár
Ztracený mobil
Chomutovský pohár 20.10.2007
Mariánské Lázně 13.10.2007
Umístění v Halle
28.09.2007-Halle
Německo
Velká gymnastická show
Běchovický čtyřlístek
Špilberk 2007
Pohár ZŠ sever - Mariánské Lázně
Pohárový závod pro radost 17.6.2007
Mistrovství České republiky v základním programu MG
Mistrovství České republiky v kombinovaném programu
Závody na Zeleném pruhu 3.6.2007
Oddílový závod přípravek 31.5.2007
Přebor Prahy v III.Vtp a II.Vtp
Táborský pohár
Pohár VUK Keramika Slavoj Plzeň
Přebor Prahy v ZPMG
O čarodějnické koště z vinohrad
Mistrovství České republiky v kategorii dorostenek
Milevsko 1.5.2007
Velmi nabitý víkend
Ústecký pohár 22.4.2007
Salzpokal 2007
Jarní závod v ZPMG Sokol Malá Strana
Břeclavský perníček 2007
Pohár Sokola Praha VII
Žďárská sněženka
Bruntálské jaro 31.3.2007
Jarní závod VTP Sokol Malá strana
Jablonecká perlička
Přebor ČOS
2. kontrolní závod
Kontrolní závod 2007
Upozornění
Vysoké nad Jizerou 2007
Změny v treninkovém programu
PF 2007
Vánoční závod na Sokole Praha VII
Tábor - Vánoční kapřík 2006
Veřejná vánoční hodina
Madagaskar a Lví král
Vánoční závod na ZŠ Hostivař
Zájezd do Halle-Neustadt
Mistrovství České republiky ve společných skladbách
Brněnský drak a Třebíč
Trasko-cup 12.11.2006
Přebor Prahy ve společných skladbách
Pohárová soutěž ve společných skladbách
Břeclavský podzim
Mariánské Lázně
Juniorky se do toho pořádně obuly!
Rozvrh cvičení
Zápis do oddílu moderní gymnastiky
Soustředění nejmladších gymnastek - Jílové 2006
Soustředění Jílové
Prázdniny? - Žádná flákárna!!!
Místo pro trenérku
Sletové odpoledne 22.6.2006
Pohár ZŠ sever - Mariánské Lázně
Mistrovství ČR v mistrovské třídě
Běchovický čtyřlístek
Oddílový závod přípravek
Aquapark Kladno 13.6.2006
1. Mistrovství České republiky v Základním programu MG
Mistrovství České republiky v kombinovaném programu
Mistrovství České republiky v kategorii nadějí
Pohárový závod pořádaný oddílem VS Zelený pruh 4.6.
Přebor Prahy v kategorii ZPMG
Přebor Prahy v III.Vtp a Chomutovský pohár
Moudrá sova - Ústí nad Labem 21.5.2006
Hradecká duha 20.5.2006
Mistrovství České republiky v kategorii kadetek
Návštěva závodnic z Halle-Neustadt
Pohárová soutěž v Milevsku 8.5.2006
Přebor Prahy v kategorii seniorek a nadějí
Přebor Prahy v kategorii kadetek a dorostenek
Jablonecká perlička
O čarodějnické koště z Vinohrad
Břeclavský perníček
Kontrolní závod 14.4. na Sokole Praha VII
Jarní pohár Sokol Malá Strana v ZPMG 9.4.2006
Přebor ČOS Jablonec nad Nisou 19.3.2006
Jablonecký korálek 18.3.2006
Kontrolní závod
Mistrovství republiky juniorek v estetické skupinové gymnastice
Vánoční hodina
Zájezd do Vysokého nad Jizerou v roce 2006
Vánoční pohár pořádaný Sokolem Praha VII
Vánoční kapřík - Tábor 3.12.2005
Vánoční pohár pořádaný ZŠ Hostivař
— Karel Ryšánek, 4.9.2006 09:14 —