Go to content Go to navigation Go to search

Mistrovský víkend - MČR společných skladeb

Druhý prosincový víkend byl ve znamení několika mistrovských soutěží. Naše závodnice předvedly správně načasovanou formu a zaznamenaly v Karlových Varech velký úspěch.

V sobotním závodě společných skladeb se naděje mladší s pěti míči nejprve probojovaly do finále a ve finále si ještě polepšily o jeden stupínek, takže získaly 5. místo.

V neděli jsme byly ještě úspěšnější, dvojice i trojice vybojovaly postup do finále a tam zabodovaly na stupních vítězů. Dvojička získala bronzové medaile a trojička zlato!
Blahopřejeme děvčata Vám i trenérkám!

— drmi, 9.12.2018 23:34 —

Vysoké nad Jizerou v roce 2019

Rok se s rokem sešel a už se znovu chystáme na lyže. Čeká nás týden nejen lyžování.
Zájemci zašlete přihlášku nejpozději do 15.12.2018 na moderkavinohrady@seznam.cz. Po tomto termínu budou volná místa nabídnuta ZŠ Perunova.

Přihláška 2019_prihlaska_vysoke.doc

— drmi, 3.12.2018 15:28 —

MČR ve společných skladbách linie B

Do slavnostně vyzdobené velké haly vinohradské sokolovny se sjelo 50 společných skladeb, aby předvedly rozhodčím a divákům své sestavy. Také náš oddíl měl v této vrcholné soutěži svá želízka. Za Sokol Vinohrady se mistrovství zúčastnily Tarzanky, Španělky a skladba se švihadly. Největší úspěch měla švihadla, která v konkurenci z celé republiky získala 9. místo.

V průběhu závodu se divákům představily Trolíci se sestavou bez náčiní a také naše dvojice, trojice a naděje mladší, které se na svoje mistrovství teprve připravují. Držme jim palce 8. a 9. prosince v Karlových Varech!

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s přípravou haly a s organizací při závodě a přispěli tak k hladkému průběhu této významné akce. Děkujeme naší jednotě za podporu a pomoc při zajištění mistrovství České republiky ve společných skladbách!

— drmi, 2.12.2018 09:36 —

Mistrovství České republiky společné skladby linie B 2018

Srdečně Vás zveme na Mistrovství České republiky ve společných skladbách, které bude 25.11.2018 na velké hale
V dopoledním závodě startuje I. a II. kategorie, odpoledne III. a IV. kategorie.

Startovní listiny 2018_SS_MČR_linie_b_startovni_listiny.pdf

— drmi, 23.11.2018 13:45 —

Sametová stuha a Budějovice

Sametová stuha v Brně přinesla naší dvojici Ivča Verča další medaili, tentokrát stříbrnou. Ze silně obsazeného závodu s mezinárodní účastí si naděje mladší i trojice shodně odvezly z Brna páté místo. Blahopřejeme!

Ve sváteční den 17. listopadu uspořádal TJ Meteor České Budějovice V. kolo Českého poháru ve společných skladbách. Zúčastnili se ho Trolíci, Tarzanky, Španělky a švihadla. Nejelpší umístění z Budějovic odvezly švihadla, získaly ve velké konkurenci z celé republiky páté místo. Děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a přejeme hodně elánu do dalšího trénování a závodění.

— drmi, 19.11.2018 10:30 —

Přebor Prahy ve společných skladbách 2018

Zase po roce ve sportovní hale na Třebešíně!
V letošním roce se Přeboru Prahy zúčastnilo opravdu hodně společných skladeb a tak se závodilo od rána až do pozdního večera.
Z našeho oddílu se zúčastnily nejen nejmenší gymnastky ve věku 4 – 5 let ale také zkušené závodnice s nejtěžším náčiním se stuhami.
Pro oddíl vybojovaly cenné zlato Iva s Verčou se sestvou s kuželi a švihadlem, stříbro získaly naše nejmenší Křapky a naděje mladší s míči. Bronz získala trojice Julie, Sára, Eli.
Dvojice, naděje mladší, Španělky, Tarzanky a švihadla se budou pilně připravovat na Mistrovství republiky.
Všem blahopřejeme!

— drmi, 19.11.2018 10:11 —

Vinohradský pohár 2018

První listopadový víkend se do velké haly vinohradské sokolovny sjelo 99 skladeb z celé repoubliky. Přes 400 závodnic soutěžilo ve společných skladbách linie A, linie B a dvojic a trojic. Závod začínal brzy po ránu a skončil ve večerních hodinách.
Náš oddíl vyslal do soutěže 10 skladeb a získal 6 medailových umístění. Nejlépe si vedla dvojice Iva-Verča a Španělky, které vybojovaly zlato. Gratulujeme!

Děkujeme všem rodičům a všem ostatním, kteří se zasloužili o klidný a rychlý průběh závodu!

— drmi, 8.11.2018 16:03 —

Rycon Cup

V neděli se vypravily naděje mladší, dvojice i trojice na další z podzimních závodů tentokrát do Českých Budějovic. Naděje mladší tam získaly svou první podzimní medaili a to stříbrnou. Dvojice veze z Budějovic další zlato, jen trojici se tentokrát nevedlo.

— drmi, 28.10.2018 22:12 —

O pohár královny Elišky a Český pohár Praha

Z Hradce si odvezly naše trojice a dvojice pohár královny Elišky a zlaté medaile za skladbu se stuhami a za skladbu se švihadlem a kuželkami. Také v jednotlivkyních získaly Iva s Verčou medaile, Veronika zlatou a Iva stříbrnou. Blahopřejeme!

V sobotu 27. 10. proběhlo v Praze ve Vodních stavbách na Zeleném pruhu další kolo Českého poháru linie B. Zúčastnily se čtyři naše společné skladby. Tentokrát se vedlo lépe a v umístěních jsme si polepšily. Moc hezky předvedly Trolíci sestavu bez náčiní a i Tarzankám, Španělkám a švihadlům se sestavy povedly Na medaile bohužel nedosáhly.

— drmi, 28.10.2018 21:55 —

Kohoutovický Mantila Gym Cup 2018

Na krásném pohodovém závodě v Brně poprvé ve společné skladbě cvičily naše úplně nejmenší holčičky. Vedly si výborně a vybojovaly svou první medaili – bronzovou. Jejich o něco starší kolegyňky také v sestavě bez náčiní získaly medaili stříbrnou, naděje mladší v sestavě s míči bronzovou a zlato přivezla dvojička v sestavě s kuželi a švihadlem. Kompletní sbírku medailí završila trojička, která do Prahy dovezla medaili bramborovou.
Děkujeme všem!

Foto 1

— drmi, 24.10.2018 11:28 —

Předcházející